Lot 110b

1989.
kineski tuš na kartonu 50x65 cm
sign. i dat. d. d.

Delo je publikovano u:Dušan Džamonja, SCULPTURE - DRAWINGS - PROJECTS, Kaligraf, Zagreb, 2001. 235
Delo je izlagano 1990. godine u Elisabeth Franck galeriji, Hoke-Hajst (Belgija)