Lot 128

Ja sam jarac živoderac, Učenje jezika

2023.
drvo, mesing, koža, kost, 20x25,5x31,5 cm (41x25,5x31,5 cm sa postamentom)
sign. i dat. d. d.

3200
3500
2900