Lot 19b

1927.
ulje na platnu
60x73 cm
sign. i dat. d. d.

Delo je publikovano u:
Stojan Aralica, osobeni kolorista, Radio-televizija Srbije, Beograd 2016, kat. br.7
Na sledećem link-u:
https://www.youtube.com/watch?v=-jAO2ZzsKcc
možete pogledati kratak dokumentarni film Slikari i vajari - Stojan Aralica (TV Beograd, 1986.), u kome je predstavljeno navedeno delo. Slika se vidi u 11. minutu