Lot 19c

1937.
ulje na platnu
65x81 cm
sign.i dat. d. l.

Delo je publikovano u: Irma Lang, MILAN KONJOVIĆ – KATALOG RADOVA, Galerija Milan Konjović, Sombor 2010. 65, kat. br. 556.