Lot 20

1957.
ulje na lesonitu
38x73 cm
sign. i dat. d. d.

Delo je publikovano u:
Irma Lang, MILAN KONJOVIĆ – KATALOG RADOVA Galerija Milan Konjović, Sombor 2010. 65, kat. br. 1835

8200
8600
8000