Lot 20b

1936.
ulje na platnu
81x65 cm
sign. i dat. g. l.

Delo je publikovano u:
Irma Lang, MILAN KONJOVIĆ – KATALOG RADOVA, Galerija Milan Konjović Sombor 2010. 65, kat. br. 508