1936.ulje na platnu81x65 cmsign. i dat. g. l.
Delo je publikovano u:Irma Lang, MILAN KONJOVIĆ – KATALOG RADOVA, Galerija Milan Konjović Sombor 2010. 65, kat. br. 508
Da biste učestvovali na aukciji, potrebno je da upišete svoje podatke i postavite ponudu.
Licitacija za radove označene sa "Cena na upit" nije javna, već se odvija zatvorenim putem, direktno između galerije i Vas.
Vaša ponuda neće biti istaknuta na sajtu, već će biti poznata samo galeriji.
Slanjem ponude se obavezujete na kupovinu ukoliko Vaša ponuda bude najviša.
Kontakt za sve dodatne informacije:info@arte.rs | 063 638 147