Lot 21

1973.
ulje na lesonitu
73x92 cm
sign. i dat. d. l.

Delo je publikovano u:
Irma Lang, MILAN KONJOVIĆ – KATALOG RADOVA Galerija Milan Konjović Sombor 2010. 65, kat. br. 2696.

11500
12500
10500