Lot 21a

1955.
ulje na lesonitu
50x73 cm
sign. i dat. d. l.

Delo je publikovano u:
Irma Lang, MILAN KONJOVIĆ – KATALOG RADOVA Galerija Milan Konjović, Sombor 2010, 179, kat. br. 1711.