Lot 43c

1958.
ulje na platnu, 49,5x89,5 cm
sign. d. l. i dat. d. d.

elo je publikovano u: Grupa autora,KOLEKCIONAR KAO KUSTOS I SELEKTOR (II) /COLLECTOR AS A CURATOR AND SELECTOR (II)Arte Media, Beograd, 2013, 214