1958.ulje na platnu, 49,5x89,5 cm sign. d. l. i dat. d. d.
elo je publikovano u: Grupa autora,KOLEKCIONAR KAO KUSTOS I SELEKTOR (II) /COLLECTOR AS A CURATOR AND SELECTOR (II)Arte Media, Beograd, 2013, 214
Da biste učestvovali na aukciji, potrebno je da upišete svoje podatke i postavite ponudu.
Licitacija za radove označene sa "Cena na upit" nije javna, već se odvija zatvorenim putem, direktno između galerije i Vas.
Vaša ponuda neće biti istaknuta na sajtu, već će biti poznata samo galeriji.
Slanjem ponude se obavezujete na kupovinu ukoliko Vaša ponuda bude najviša.
Kontakt za sve dodatne informacije:info@arte.rs | 063 638 147