Lot 52a

1984.
ulje na platnu
198x146 cm
sign. i dat. verso

Delo je publikovano u:
Eighty Magazine, # 7, 1985, 23 izložbeni katalog SANU 1986. str. 30, kat br. 5

Delo je izlagano:
Espace des Cordeliers, Châteauroux, 1985.
Galerie de l’Ancienne Poste, Calais, 1985.
SANU, Beograd, 1986.
Kulturni centar Bonlieu, Annecy, 1987.